Forestier Anemos M závěsné světlo, 39 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 47cm

Designová závěsná lampa Anemos M s bambusovým stínidlem Návrhář Arik Levy spojil světlo bambusového dřeva s tmavým kovem pro... více informací »
Forestier Anemos M závěsné světlo
Značka: Forestier
12 999 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa Anemos M s bambusovým stínidlem Návrhář Arik Levy spojil světlo bambusového dřeva s tmavým kovem pro...

Designová závěsná lampa Anemos M s bambusovým stínidlem Návrhář Arik Levy spojil světlo bambusového dřeva s tmavým kovem pro závěsnou lampu Anemos a vytvořil lampu, která ztělesňuje jak lehkost, tak určitou váhu a přítomnost. Deštník vyrobený z bambusových pásků je navržen jako druh klece nebo koše. Světelný zdroj stále není viditelný, protože je umístěn ve velké tmavě šedé kopuli. Arik Levy je nejen světelný designér (mimo jiné pro Forestier a Vibia), ale také umělec, fotograf a technik. Pracoval jako designér pro společnosti jako Samsung, Swarovski a Baccarat.Ve slevě tento produkt pořídíte lehce tady u nás v populární kategorii závěsná světla! Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží z této populární sekce za super ceny. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Forestier. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Forestier dlouhodobě nabízí špičkové zboží. za báječné ceny! Diskontní produkt Forestier Anemos M závěsné světlo, 39 cm, šedá, lze nakoupit mimo jiné tady na webu umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z naší kategorie snadno online. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další skvělé zboží od výrobce Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Forestier vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky.. Udělejte si radost!

Kvalitní výrobek Forestier Anemos M závěsné světlo, 39 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 47cm od dodavatele zboží Forestier jednoduše můžete najít v aktuální nabídce skutečně výhodně. Pouze nyní za 12 999 Kč.