Forestier Anemos L závěsné světlo, 55 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 42cm

Bambusová závěsná lampa Anemos L od Arika Levyho Závěsná lampa Anemos byla vyvinuta Arikem Levym pro výrobce lamp Forestier .... více informací »
Forestier Anemos L závěsné světlo
Značka: Forestier
14 199 Kč
Ověřit dostupnost
Bambusová závěsná lampa Anemos L od Arika Levyho Závěsná lampa Anemos byla vyvinuta Arikem Levym pro výrobce lamp Forestier ....

Bambusová závěsná lampa Anemos L od Arika Levyho Závěsná lampa Anemos byla vyvinuta Arikem Levym pro výrobce lamp Forestier . Kromě toho, že je Levy designér, je také fotograf, video umělec a technik. Již vyvinul produkty pro známé společnosti, jako jsou Samsung, Swarovski a Baccarat. Pokud jde o světelnou technologii, pracuje hlavně pro francouzskou značku Forestier a španělského designového výrobce osvětlení Vibia. Pro modely lamp Anemos, jejichž název vychází z řeckého slova pro vítr, zvolila Levy kombinaci světla a tmy, kovu a dřeva. Tmavá kupole, která obsahuje objímku lampy, je na dolním konci doplněna košovým stínidlem ze světlého bambusového dřeva. Žádaný produkt je k dispozici nyní na webu zařazený v sekci závěsná světla! Vyhledejte si zcela nové produkty z této sekce za nejnižší cenu. Tento výrobce Forestier dlouhodobě nabízí vynikající produkty za neuvěřitelně výhodné ceny! Nabídka platí do vyprodání zásob. Hodně povedený produkt můžete získat ještě u nás v rubrice závěsná světla. Prozkoumejte zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za super peníze! Přední značka Forestier vás obohatí o top sortiment za příznivé ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce Forestier. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Hodně žádaný produkt jde koupit bezstarostně tu na webu umístěný v kategorii závěsná světla! Máme pro vás ještě ostatní kusy ve zmiňované rubrice snadno online! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kousky značky Forestier. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Forestier Anemos L závěsné světlo, 55 cm, šedá, Obývací pokoj / jídelna, kov, bambus, E27, 60W, K: 42cm od našeho předního výrobce Forestier máte možnost pořídit tady teď právě levně! Zrovna nyní za cenu 14 199 Kč.