Ferroluce Závěsné světlo C1750 keramické stínidlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 62cm

Velká závěsná lampa C1750 s keramickým stínidlem ve tvaru kopule Ať už nad obývacím pokojem a jídelním stolem v soukromých... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1750 keramické stínidlo
Značka: Ferroluce
22 599 Kč
Ověřit dostupnost
Velká závěsná lampa C1750 s keramickým stínidlem ve tvaru kopule Ať už nad obývacím pokojem a jídelním stolem v soukromých...

Velká závěsná lampa C1750 s keramickým stínidlem ve tvaru kopule Ať už nad obývacím pokojem a jídelním stolem v soukromých obytných prostorách nebo ve veřejných kavárnách a barech – závěsné světlo C1750 okouzlí místnost svým vintage kouzlem. Stejně jako vrchlík je i velké kupolovité stínění se dvěma obvodovými prstencovými rameny vyrobeno z keramiky. Cílené vady barvy dodávají světlu přívěsku jeho stárnoucí charakter, který je podpořen rezavě hnědým kovovým zavěšením řetězu. Výrobce Ferroluce svou iniciálou na horním prodloužení deštníku, který slouží k připevnění zavěšení. – ručně vyráběné v Itálii Hodně žádaný produkt Ferroluce Závěsné světlo C1750 keramické stínidlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 62cm máte možnost najít teď tady na stránkách v rubrice závěsná světla. Prozkoumejte akční zboží z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele Ferroluce. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Ferroluce Závěsné světlo C1750 keramické stínidlo, černá, Obývací pokoj / máte možnost najít aktuálně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární sekce za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Ferroluce. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Ferroluce vám představuje vysoce kvalitní sortiment.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Nový produkt Ferroluce Závěsné světlo C1750 keramické stínidlo, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 62cm od výrobce Ferroluce lze koupit u nás za báječnou cenu! Levně za 22 599 Kč.