Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, K: 30cm

Tradice a modernost v průmyslovém designu - závěsná lampa C1691 Závěsná lampa C1691 harmonicky kombinuje průmyslový design s... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó
Značka: Ferroluce
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Tradice a modernost v průmyslovém designu - závěsná lampa C1691 Závěsná lampa C1691 harmonicky kombinuje průmyslový design s...

Tradice a modernost v průmyslovém designu – závěsná lampa C1691 Závěsná lampa C1691 harmonicky kombinuje průmyslový design s vintage prvky, a proto se perfektně hodí k modernímu vybavení obou stylů. Kulaté a jednoduché tvary svítidla ve spojení s materiálovou směsí keramiky a kovu dotvářejí průmyslový styl. Stínidlo a stříška jsou malovány ručně tak, aby se barva na některých místech již odlupovala – další vintage prvek. Stínidlo drží na místě kovové zavěšení s povrchovou úpravou v rezavé barvě. Tato moderní lampa se svými vytříbenými známkami doby se ideálně hodí k vybavení v retro stylu nebo průmyslovém designu. Italský výrobce vyrábí výhradně „Made in Italy“ a kombinuje tradici s moderností nejen v designu, ale také v metodě výroby, která se předává z generace na generaci. – ručně vyráběné v ItáliiTento velmi žádaný kousek Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, K: 30cm můžete sehnat právě nyní tady u nás zařazený v sekci závěsná světla! Nyní můžete najít parádní kousky z této sekce za super cenu. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další kvalitní kousky od značky Ferroluce. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Často hledaný výrobek jde sehnat aktuálně tu na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla! Máme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené sekce za internetové ceny! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Ferroluce. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Povedený produkt Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj / máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Připravili jsme pro vás akční produkty z této kategorie za nejnižší cenu! Významná značka Ferroluce dlouhodobě vyrábí vynikající zboží. Nové kousky každý den!
Tento velmi žádaný produkt Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj / jídelna, je k získání mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla. Prozkoumejte parádní výrobky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Vysoce kvalitní produkt Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj můžete dostat prostě tu na webu ve známé kategorii závěsná světla. Nyní najdete ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Vynikající produkt Ferroluce Závěsné světlo C1691 industriální design bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, K: 30cm od populární značky Ferroluce lze zakoupit právě nyní na našich stránkách se slevou. Akční ceny již od 9 099 Kč.