Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 40cm

Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky
Značka: Ferroluce
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s...

Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s vintage šarmem, ale lze jej použít i pro funkční přímé osvětlení. Baldachýn a velká kupolovitá clona jsou vyrobeny z keramiky. Lak není na některých místech důsledně nanášen, takže vzniká dojem, že v závěsném světle se časem nahromadily stopy po použití. K staromódnímu vzhledu přispívají také kovové prvky ochranných vzpěr probíhajících pod deštníkem a zavěšení řetězu. – ručně vyráběné v Itálii Hodně prodávaný produkt máte možnost nakoupit lehce tu na našem webu v oblíbené sekci závěsná světla. Vyberte si oblíbené produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! To však není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od výrobce Ferroluce. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Ferroluce vám může poskytnout špičkové produkty Však to vidíte sami! Oblíbený kousek Ferroluce Závěsné světlo C1680 z můžete nakoupit lehce na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla. Najděte si parádní produkty z naší sekce na pár kliknutí! To není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Ferroluce. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Ferroluce dlouhodobě dodává vynikající sortiment.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Zcela unikátní kousek Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 40cm od spolehlivé značky Ferroluce jednoduše seženete tady a teď právě skutečně výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 13 999 Kč.