Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 40cm

Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky
Značka: Ferroluce
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s...

Retro závěsná lampa C1680 vyrobená z keramiky s velkou kupolovou clonou Závěsné světlo C1680 je stylový dekorační prvek s vintage šarmem, ale lze jej použít i pro funkční přímé osvětlení. Baldachýn a velká kupolovitá clona jsou vyrobeny z keramiky. Lak není na některých místech důsledně nanášen, takže vzniká dojem, že v závěsném světle se časem nahromadily stopy po použití. K staromódnímu vzhledu přispívají také kovové prvky ochranných vzpěr probíhajících pod deštníkem a zavěšení řetězu. – ručně vyráběné v Itálii
Tento velmi oblíbený produkt Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 40cm jde pořídit zrovna u nás umístěný v sekci závěsná světla. Nyní získáte nové zboží ze zmíněné kategorie za extra cenu! Přední výrobce Ferroluce vyrábí prvotřídní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele Ferroluce. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento velmi žádaný výrobek Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, naleznete zrovna tu na webu v sekci závěsná světla. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní kusy z této populární kategorie za výborné peníze. Věhlasný výrobce Ferroluce pro své zákazníky prodává top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Ferroluce. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně oblíbený produkt můžete koupit právě nyní tady a teď na našem webu v populární kategorii závěsná světla. Podívejte se na ještě jiné kousky z naší sekce za výhodné peníze. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Ferroluce. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Ferroluce prodává špičkové zboží.. Nové kousky každý den!

Nový produkt Ferroluce Závěsné světlo C1680 z keramiky, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 40cm od spolehlivé značky Ferroluce máte možnost získat zde teď právě opravdu výhodně! Zrovna teď v akci za 13 999 Kč.