Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bílá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1620
Značka: Ferroluce
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého...

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého parníku. Ve skutečnosti je na něm štítek s odkazem na SS Puritan, který byl uveden do provozu v roce 1889 a byl používán na úseku trasy mezi New Yorkem a Bostonem. Rezavě hnědé články řetězu a upevňovací prvky, jakož i stopy v lakované povrchové úpravě válcového keramického síta naznačují drsné podmínky na moři i v minulosti. Výsledkem je, že závěsná lampa C1620 vyrobená v Itálii je stylovým poutačem a přímým zdrojem světla, který dokáže rozvinout své kouzlo v soukromém obytném prostoru i v baru. – ručně vyráběné v Itálii
Tento kvalitní kus Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bílá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm je k získání lehce tady na našem webu v rubrice závěsná světla. Najděte si ještě jiné produkty z této kategorie na pár kliknutí! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další prověřené zboží značky Ferroluce. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Nejprodávanější produkt Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bílá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, seženete aktuálně tu na webu ve známé sekci závěsná světla. Získejte jiné produkty z této známé kategorie snadno online!
Zcela unikátní produkt máte možnost pořídit bezstarostně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla! Vyberte si parádní produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Tento nejprodávanější kousek Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bílá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm od skvělé značky Ferroluce lze nakoupit zde levně! Nyní nakoupíte za 8 099 Kč.