Ferroluce Vintage nástěnné světlo C603 starorůžová, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, R7s 78.3 mm, 150W, L: 35 cm, K: 7cm

Keramické nástěnné svítidlo C603 se starodávným vzhledem Nástěnná lampa C603 vyrobená v Itálii získává své vintage kouzlo... více informací »
Ferroluce Vintage nástěnné světlo C603 starorůžová
Značka: Ferroluce
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Keramické nástěnné svítidlo C603 se starodávným vzhledem Nástěnná lampa C603 vyrobená v Itálii získává své vintage kouzlo...

Keramické nástěnné svítidlo C603 se starodávným vzhledem Nástěnná lampa C603 vyrobená v Itálii získává své vintage kouzlo díky svému speciálnímu laku. To je na některých místech záměrně a neúplně aplikováno, což vyvolává dojem, že zub času na lampě zanechal stopy. Protože je to ručně, každá kopie je jedinečná. Tělo, které vyčnívá do místnosti, je vyrobeno z keramiky. Nahoře a dole jsou otvory zakryté sklem, které umožňují, aby světlo ze žárovky R7s svítilo na zeď jako přízvuk nahoru a dolů. – ručně vyráběné v ItáliiNejprodávanější produkt najdete již dnes tu na webu v oblíbené kategorii nástěnná svítidla! Nyní můžete koupit parádní kusy ve zmiňované rubrice za extra cenu. Známý dodavatel Ferroluce dlouhodobě nabízí vynikající sortiment. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se taky na více produktů značky Ferroluce. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super kus Ferroluce Vintage nástěnné světlo C603 je dostupný lehce tu na stránkách umístěný v kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky ve zmiňované kategorii za super ceny!

Tento oblíbený kus Ferroluce Vintage nástěnné světlo C603 starorůžová, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, R7s 78.3 mm, 150W, L: 35 cm, K: 7cm od společnosti s dlouholetou tradicí Ferroluce máte možnost získat právě teď za výborné peníze! Nyní za 4 899 Kč.