Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, E27, 77W, L: 12 cm, K: 30cm

Nástěnná lampa C1523 - jako z doby minulé Toto příslušenství vyrobené v Itálii se jeví jako památka z dřívější doby.... více informací »
Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó
Značka: Ferroluce
8 799 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa C1523 - jako z doby minulé Toto příslušenství vyrobené v Itálii se jeví jako památka z dřívější doby....

Nástěnná lampa C1523 – jako z doby minulé Toto příslušenství vyrobené v Itálii se jeví jako památka z dřívější doby. Nástěnný držák a objímka pro nástěnnou lampu C1523 jsou vyrobeny z keramiky. Jak ukazují známky opotřebení, barva na těchto úsecích je částečně vynechána. Tento dojem podtrhují kovové konzoly a šrouby v rezavě hnědé barvě. Stínidlo, které je orientováno dolů, je vyrobeno z čirého skla v rustikálním tvaru. V závislosti na použitém světelném zdroji má C1523 čistě dekorativní efekt nebo také funguje jako funkční přímý zdroj světla. – ručně vyráběné v Itálii
Tento nejprodávanější výrobek Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó, Obývací pokoj / lze získat zrovna na našich stránkách zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete koupit oblíbené výrobky z této známé kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka Ferroluce představuje top výrobky.
Tento skvělý produkt Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, E27, 77W, L: 12 cm, je k sehnání právě tu na webu umístěný v sekci nástěnná svítidla. Podívejte se na ještě podobné produkty z naší sekce za výprodejovou cenu.
Tento kvalitní produkt Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, E27, 77W, L: 12 cm, K: 30cm získáte pohodlně tu v populární rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této známé sekce za výborné peníze! Oblíbená značka Ferroluce svým zákazníkům dodává skvělé výrobky.! Udělejte si radost.

Tento skvělý výrobek Ferroluce Vintage nástěnné světlo C1523 bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, sklo, E27, 77W, L: 12 cm, K: 30cm od značky se skvělou pověstí Ferroluce máte možnost sehnat tady levně. Levně za 8 799 Kč.