Ferroluce Nástěnné světlo C665 ve stylu Vintage bílé, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, L: 11 cm, K: 20cm

Made in Italy - vintage nástěnné svítidlo C665 z keramiky a kovu Nástěnné svítidlo C665 je navrženo výhradně ve stylu vintage a... více informací »
Ferroluce Nástěnné světlo C665 ve stylu Vintage bílé
Značka: Ferroluce
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Made in Italy - vintage nástěnné svítidlo C665 z keramiky a kovu Nástěnné svítidlo C665 je navrženo výhradně ve stylu vintage a...

Made in Italy – vintage nástěnné svítidlo C665 z keramiky a kovu Nástěnné svítidlo C665 je navrženo výhradně ve stylu vintage a má jednoduchý design a vyznačuje se barvou povrchů, které vypadají, jako by byly opotřebované. Je velmi moderní díky jasným barvám a lesklému povrchu, ale díky výrobě z keramiky a kovu lze snadno integrovat do městského zařízení nebo do atmosféry vintage. Charakteristikou tohoto svítidla je zakřivená kovová konzola, která drží patici žárovky jako lucernu a je ovinuta opleteným napájecím kabelem. Známky času v kombinaci s moderním italským designem nechají vyniknout nástěnné svítidlo C665. – ruční výroba v Itálii Tento akční a ve slevě produkt Ferroluce Nástěnné světlo C665 ve stylu Vintage bílé, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, L: 11 cm, K: 20cm je k dostání bez obtíží na našem webu umístěný v kategorii nástěnná svítidla! Vyberte si zlevněné kusy ze zmíněné sekce za skvělou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kousky značky Ferroluce. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený a kvalitní kousek Ferroluce Nástěnné světlo C665 ve stylu Vintage bílé, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, L: 11 cm, K: 20cm lze pořídit lehce tu na stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Nyní pořídíte parádní zboží ze zmíněné sekce v bezva akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem více produktů od značky Ferroluce. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Ferroluce má k dispozici velmi kvalitní zboží za příznivé ceny.

Výjimečný produkt jde sehnat přímo tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice nástěnná svítidla! Máme pro vás vyjímečné zboží z této oblíbené sekce v akci. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží od značky Ferroluce. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový výrobek Ferroluce Nástěnné světlo C665 ve stylu Vintage bílé, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 53W, L: 11 cm, K: 20cm od výrobce s dlouholetou historií Ferroluce lze získat teď ve slevě. Aktuálně stojí u nás 4 399 Kč.