Ferroluce Nástěnné světlo C1675/1 s košem, 1zdrojové tyrkys, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E14, 46W, K: 18cm

Průmyslový design pro moderní obytné prostory - nástěnná lampa C1675 / 1 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu C1675 / 1,... více informací »
Ferroluce Nástěnné světlo C1675/1 s košem
Značka: Ferroluce
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový design pro moderní obytné prostory - nástěnná lampa C1675 / 1 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu C1675 / 1,...

Průmyslový design pro moderní obytné prostory – nástěnná lampa C1675 / 1 Pokud se podíváte na nástěnnou lampu C1675 / 1, myšlenka na půdní byt, retro a vintage design není daleko. Tento model využívá charakteristiky industriálního stylu a kombinuje je s typickými vintage prvky. To je jasně vidět na keramickém pouzdře, které je opatřeno lesklým povrchem, který byl záměrně ořezán, aby vypadal starý a vypadá, jako by se barva již odlupovala. Rezavě hnědý kovový koš nad lampou také zprostředkovává vintage nádech. Výroba nových produktů využívajících staré tradice a vzory je jednou z specialit tohoto italského výrobce osvětlení. Všechny výrobky jsou „Made in Italy“ a některé jsou vyráběny ručně.
Tento oblíbený produkt Ferroluce Nástěnné světlo C1675/1 s košem, 1zdrojové tyrkys, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E14, 46W, K: 18cm můžete dostat rovněž tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci nástěnná svítidla. Pořiďte si další kusy ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Ferroluce prodává top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Tento levný kousek jde pořídit v pohodě tady na našem webu v populární rubrice nástěnná svítidla! Nyní si můžete pořídit akční výrobky z naší sekce ve výprodejové akci!

Zlevněný produkt Ferroluce Nástěnné světlo C1675/1 s košem, 1zdrojové tyrkys, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E14, 46W, K: 18cm od výrobce s mnohaletou tradicí Ferroluce máte možnost sehnat tady a teď právě v bezva akci! Výhodně za super cenu 4 899 Kč.