Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E27, 100W, K: 180cm

Exkluzivní stojací lampa Pompeje se skládaným odstínem a florentskou dekorací Design, materiál a zpracování splývají v... více informací »
Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá
Značka: Ferro Luce
25 399 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní stojací lampa Pompeje se skládaným odstínem a florentskou dekorací Design, materiál a zpracování splývají v...

Exkluzivní stojací lampa Pompeje se skládaným odstínem a florentskou dekorací Design, materiál a zpracování splývají v harmonickou jednotku stojací lampy Pompeje. Výsledkem je také harmonický obraz bílé, zlaté a krémové barvy. Rám se mění zdola nahoru ze starožitné bílé na ušlechtilé zlato. Přímo pod deštníkem byl rám zdoben listovými a úponkovými dekoracemi ve florentském stylu. Kromě listů je v těchto úponcích také několik malých krystalů Asfour, které se při zapnutí světla odvíjejí v plné kráse. Klasicky tvarovaný odstín krémové barvy – kulatý a mírně kónický – doplňuje design rámu svou tradičně vypadající skládanou látkou a vytváří nadčasový, ale extravagantní světelný prvek, který poskytuje stylové doplňkové osvětlení v obývacím prostoru.
Akční a ve slevě produkt Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E27, 100W, K: 180cm máte možnost nakoupit zrovna na webu umístěný v sekci stojací lampy. Nyní najdete vyjímečné kousky ze zmíněné kategorie za super peníze.
Tento unikátní kousek lze nakoupit právě zde tady u nás zařazený v rubrice stojací lampy. Podívejte se na ještě další produkty z této populární sekce v akci. Dodavatel Ferro Luce dodává špičkové zboží To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Ferro Luce. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Levný produkt Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá, Obývací pokoj / naleznete rovnou tu na webu v oblíbené sekci stojací lampy. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu. Přední výrobce Ferro Luce poskytuje kvalitní zboží. Přesvědčte se sami.

Tento exkluzivní výrobek Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E27, 100W, K: 180cm máte možnost dostat rovněž tady a teď na našich stránkách v sekci stojací lampy! Najděte si ostatní produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Dodavatel Ferro Luce může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.! Diskontní výrobek máte možnost sehnat nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stojací lampy! Nyní najdete zlevněné zboží z této kategorie za nejnižší cenu.

Exkluzivní kousek Ferro Luce Stojací lampa Pompeii krémově zlatá, Obývací pokoj / jídelna, kov, textil, E27, 100W, K: 180cm od známé kvalitní značky Ferro Luce je k dispozici právě dnes za super cenu. Za bezkonkureční cenu 25 399 Kč.