Ferro Luce Lustr 007/5 L, pět žárovek, černá-stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: 54cm

Starožitný design - moderní technologie, lustr 007/5 L Klasický lustr 007/5 L je vyroben ze železa a kromě černé patiny má také... více informací »
Ferro Luce Lustr 007/5 L
Značka: Ferro Luce
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Starožitný design - moderní technologie, lustr 007/5 L Klasický lustr 007/5 L je vyroben ze železa a kromě černé patiny má také...

Starožitný design – moderní technologie, lustr 007/5 L Klasický lustr 007/5 L je vyroben ze železa a kromě černé patiny má také jemný stříbrný akcent. Jeho elegantní křivky posilují starožitný charakter a zajišťují zvláštní poutač v každém obývacím pokoji. Tato technologie je zde moderní a místo klasického svíčkového světla se spoléhá na lampy na svíčky. Žárovky s LED technologií, které jsou zde nádherně dekorativní, jsou obzvláště vhodné a odpovídajícím způsobem energeticky účinné. Odpovídající žárovky jsou k dispozici v příslušenství a lze je objednat přímo.
Výjimečný produkt Ferro Luce Lustr 007/5 L, pět žárovek, černá-stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: jde pořídit lehce na stránkách ve známé kategorii lustry! Nyní můžete koupit akční produkty z této známé sekce za výhodnou cenu. Kvalitní a žádaný kousek Ferro Luce Lustr 007/5 L, pět žárovek, černá-stříbrná, Obývací pokoj je dostupný bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice lustry! Získejte oblíbené zboží ve zmiňované kategorii za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka Ferro Luce dlouhodobě dodává vynikající produkty . To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Ferro Luce. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento akční a ve slevě výrobek máte možnost dostat bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci lustry! Nyní můžete koupit podobné kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Tento designový výrobek Ferro Luce Lustr 007/5 L, pět žárovek, černá-stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: 54cm od značky s dlouholetou tradicí Ferro Luce naleznete momentálně v naši nabídce za rozumné peníze. Právě lze objednat jen za 4 899 Kč.