Ferro Luce Florentské stropní světlo Tulipe kulaté osm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: 20cm

Osmičlenné tulipánové stropní svítidlo jako umělecké dílo s funkcí osvětlení Tulipe představuje florentský styl mimořádně... více informací »
Ferro Luce Florentské stropní světlo Tulipe kulaté osm zdrojů
Značka: Ferro Luce
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Osmičlenné tulipánové stropní svítidlo jako umělecké dílo s funkcí osvětlení Tulipe představuje florentský styl mimořádně...

Osmičlenné tulipánové stropní svítidlo jako umělecké dílo s funkcí osvětlení Tulipe představuje florentský styl mimořádně působivě, protože nejen design s květinami, listy a stonky dává lampě vhodný výraz, ale také barevné provedení s jemnými zelenými, bílými a růžovými tóny působí atmosféricky a harmonicky. Sedm lamel je vytvořeno v kruhu kolem květu ve středu lampy a může být na jejich konci vybaveno světelnými zdroji, takže světelný zdroj připomíná květ. Zlatá patina na jemné zelené listí velmi dobře podtrhuje florentský styl a dělá z Tulipe v místnosti poutač. Lze jej připevnit ke stropu i ke zdi. Tento kvalitní a levný produkt Ferro Luce Florentské stropní světlo Tulipe kulaté osm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, lze nakoupit nyní tu na stránkách umístěný v rubrice stropní svítidla! Najděte si další produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. Oblíbený dodavatel Ferro Luce vám může nabídnout skvělý sortiment A tady je důkaz! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní kousky od značky Ferro Luce. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Ferro Luce Florentské stropní světlo Tulipe kulaté osm zdrojů, Obývací pokoj / jídelna, železo, E14, 40W, K: 20cm pocházející od značky Ferro Luce můžete dostat tady teď právě ve slevě. Momentálně v akci za 7 299 Kč.