Fatboy závěsné světlo Thierry le Swinger červená, plast, silikonová pryž, 5W, K: 20.5cm

Bezdrátové závěsné LED svítidlo Thierry le Swinger značky Fatboy lze použít i jako světlo na cestu Závěsné svítidlo LED... více informací »
Fatboy závěsné světlo Thierry le Swinger červená
Značka: Fatboy
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátové závěsné LED svítidlo Thierry le Swinger značky Fatboy lze použít i jako světlo na cestu Závěsné svítidlo LED...

Bezdrátové závěsné LED svítidlo Thierry le Swinger značky Fatboy lze použít i jako světlo na cestu Závěsné svítidlo LED Thierry le Swinger má integrovanou dobíjecí baterii, takže není závislé na přímém připojení k elektrické síti. Lze ji snadno zavěsit kdekoli na zahradě, kde to umožňuje větev nebo podobný prvek. To však není jediný důvod, proč je mimořádně všestranný – dalším způsobem použití je použití stojanu, který jej během několika sekund promění v cestní světlo. Součástí dodávky je stojan z bukového dřeva s broušeným hrotem. Jako závěsná lampa je zavěšena pomocí barevného gumového lana. Ten je obzvláště robustní a lze jej snadno a rychle připevnit. S výdrží až 42 hodin může svítit klidně celou noc. Světlo je rovnoměrně rozloženo do všech směrů. Přes bílý matný plastový difuzor vychází měkký a neoslňující paprsek světla. Tu lze stmívat ve třech krocích (integrovaný dotykový stmívač). Díky kabelu USB lze lampu snadno dobíjet, aby byla připravena na další kempování. Poznámka: K čištění používejte měkký hadřík – nejlépe vlažnou vodu a tekuté mýdlo. Doporučuje se vyhýbat se čisticím prostředkům obsahujícím alkohol. Vše začalo v roce 1998, kdy finský designér Jukka Setälä vynalezl jedinečný a dobře známý beanbag. Fatboy je zatím kultovní nizozemská značka, která nabízí širokou škálu lifestylových výrobků pro vnitřní i venkovní použití. Inovativní a stylové výrobky si již dávno získaly jméno a vyjadřují zvláštní přístup k životu.
Unikátní produkt Fatboy závěsné světlo Thierry le Swinger červená, plast, silikonová pryž, 5W, K: 20.5cm dostanete ještě na webu zařazený v kategorii závěsná venkovní svítidla! Vyhledejte si zcela nové zboží ve zmíněné rubrice v bezva akci. Výrobce Fatboy vám poskytuje kvalitní výrobky. Podívejte se sami. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další zboží od výrobce Fatboy. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt pořídíte bezprostředně tady na našem webu zařazený v sekci závěsná venkovní svítidla. Nyní koupíte ostatní kousky z této sekce za příznivou cenu. Exkluzivní kus Fatboy závěsné světlo Thierry le Swinger červená, plast, můžete sehnat rovněž na stránkách v oblíbené sekci závěsná venkovní svítidla! Nyní koupíte ještě podobné produkty z této populární kategorie za parádní cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Fatboy. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Fatboy vám nabízí skvělé produkty
Tento oblíbený produkt získáte právě nyní tady na našich stránkách zařazený v kategorii závěsná venkovní svítidla. Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za super peníze! Oblíbený výrobce Fatboy nabízí velmi kvalitní sortiment za skutečně nížkou cenu! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Výjimečný produkt Fatboy závěsné světlo Thierry le Swinger červená, plast, silikonová pryž, 5W, K: 20.5cm značky Fatboy snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze. Nyní pořídíte od 6 499 Kč.