Fatboy LED závěsné světlo Bolleke s baterií, šedá, Obývací pokoj / jídelna, plast, hliník, silikonová pryž, 1W

Bezdrátové závěsné světlo LED Bolleke pro venkovní použití Venkovní závěsné svítidlo LED Bolleke ve tvaru koule se snadno... více informací »
Fatboy LED závěsné světlo Bolleke s baterií
Značka: Fatboy
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátové závěsné světlo LED Bolleke pro venkovní použití Venkovní závěsné svítidlo LED Bolleke ve tvaru koule se snadno...

Bezdrátové závěsné světlo LED Bolleke pro venkovní použití Venkovní závěsné svítidlo LED Bolleke ve tvaru koule se snadno použitelným závěsem je stylovým, poutavým a poněkud neobvyklým společníkem. Barevné kreativní poutko ze silikonu je navrženo tak, aby se do něj globus vešel. To znamená, že Bolleke můžete zavěsit prakticky kdekoli. Díky integrované dobíjecí baterii je použitelnost kulového světla ještě flexibilnější. Baterii lze velmi snadno nabíjet pomocí dodaného kabelu USB. Otvor pro něj je integrován v horním nástavci glóbu. Zde se také nachází spínač pro zapnutí a vypnutí lampy. Kromě toho lze režim osvětlení nastavit několikanásobným stisknutím přepínače. Můžete si vybrat ze tří různých nastavení světla (úrovní jasu) a vytvořit tak ideální atmosféru. Propracovaný a jednoduchý tvar závěsného svítidla je pro tvorbu Fatboy typický, stejně jako design a zajímavá, praktická technologie. Kulatý difuzor s opálovým vnějším povrchem vykouzlí měkké a rovnoměrné světlo ve všech směrech. Je optimálně chráněn pro venkovní použití stupněm krytí IP55. Vnější strana je celá z plastu, zatímco uvnitř je hliníková základní deska a kryt LED. Barevné poutko je vyrobeno ze silikonové pryže. Návrhářka Nathalie Schellekensová založila v roce 2006 designérské studio Studio ONS. Zvláštní pozornost věnuje uživatelské přívětivosti, detailům a nadčasovému designu. Při navrhování výrobků, které se mají stát ikonami, hrají hlavní roli příroda, zvyky a tvary. Proto také vytvořila lampu pro mezinárodně uznávanou značku Fatboy, která se rychle stala bestsellerem.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Fatboy LED závěsné světlo Bolleke s baterií, šedá, Obývací pokoj / jídelna, plast, hliník, silikonová pryž, 1W můžete pořídit již dnes tady u nás v populární kategorii závěsná venkovní svítidla! Podívejte se na ještě jiné produkty z naší kategorie za outletovou cenu. Tato značka Fatboy vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment. za mimořádně nízkou cenu! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Tento neodolatelný výrobek Fatboy LED závěsné světlo Bolleke s baterií, šedá, Obývací pokoj / jídelna, plast, hliník, silikonová pryž, 1W máte možnost nakoupit bez problémů tady na stránkách zařazený v kategorii závěsná venkovní svítidla! Nyní si můžete koupit vyjímečné zboží z této známé sekce v bezva akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce Fatboy. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Fatboy LED závěsné světlo Bolleke s baterií, šedá, Obývací pokoj / jídelna, plast, hliník, silikonová pryž, 1W od oblíbené značky se zárukou kvality Fatboy jednoduše najdete zrovna dnes extra se slevou! Aktuálně v akci za 2 299 Kč.