Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents modrá, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: 50.5cm

Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný,... více informací »
Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents modrá
Značka: Fatboy
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný,...

Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný, průhledný design umožňuje vidět technologii lampy. Pro zvýšení tohoto dekorativního a zvláštního charakteru byla stolní lampa vybavena žárovkou LED. To lze nahradit. Praktický vypínač na základně lampy umožňuje snadnou manipulaci. Po umístění lampy ji lze zapínat a vypínat pomocí vypínače a lze nastavit i intenzitu světla. Svítidla Trans-Parents jsou vhodná téměř do každé místnosti a mohou sloužit i jako akcentní osvětlení. Díky průhlednému plastovému materiálu může světlo vyzařovat nerušeně ze všech stran. Vše začalo zhruba před 20 lety vynálezem beanbagu finského designéra Jukky Setäläho. Dnes je Fatboy kultovní nizozemskou značkou, která vyrábí exkluzivní a stylové lifestylové zboží a pravidelně rozšiřuje svůj sortiment. Ať už se jedná o interiérové nebo exteriérové osvětlení, nyní je k dispozici řada špičkových, inovativních a stylových svítidel.
Designový výrobek Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents modrá, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: máte možnost najít již dnes tu na našem webu ve známé rubrice stolní lampy! Připravili jsme pro vás zcela nové kusy z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více skvělých produktů od výrobce Fatboy. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Fatboy vás a vaše blízké obohatí o top výrobky. za skutečně výhodné peníze.

Tento nejprodávanější produkt lze zakoupit jednoduše na webu v oblíbené rubrice stolní lampy! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další zboží od dodavatele Fatboy. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento designový produkt Fatboy LED stolní lampa dostanete pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci stolní lampy! Najděte si akční produkty z naší rubriky za super cenu! Značka Fatboy má prvotřídní zboží.!

Akční produkt Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents modrá, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: 50.5cm originál od značky Fatboy máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Akční cena 7 499 Kč.