Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents bronz, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: 50.5cm

Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný,... více informací »
Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents bronz
Značka: Fatboy
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný,...

Stmívatelná stolní lampa LED Trans-Parents s vypínačem Stolní lampa LED Trans-Parents odpovídá svému názvu. Její průhledný, průhledný design umožňuje vidět technologii lampy. Pro zvýšení tohoto dekorativního a zvláštního charakteru byla stolní lampa vybavena žárovkou LED. To lze nahradit. Praktický vypínač na základně lampy umožňuje snadnou manipulaci. Po umístění lampy ji lze zapínat a vypínat pomocí vypínače a lze nastavit i intenzitu světla. Svítidla Trans-Parents jsou vhodná téměř do každé místnosti a mohou sloužit i jako akcentní osvětlení. Díky průhlednému plastovému materiálu může světlo vyzařovat nerušeně ze všech stran. Vše začalo zhruba před 20 lety vynálezem beanbagu finského designéra Jukky Setäläho. Dnes je Fatboy kultovní nizozemskou značkou, která vyrábí exkluzivní a stylové lifestylové zboží a pravidelně rozšiřuje svůj sortiment. Ať už se jedná o interiérové nebo exteriérové osvětlení, nyní je k dispozici řada špičkových, inovativních a stylových svítidel.Výjimečný a žádaný produkt Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents bronz, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: 50.5cm máte možnost najít právě teď na našich stránkách v populární sekci stolní lampy! Připravili jsme pro vás jiné výrobky z naší sekce jednoduše online! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Fatboy. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents bronz, Obývací pokoj / jídelna, plast, je k dostání přímo tu na webu v oblíbené sekci stolní lampy! Nyní si můžete vybrat parádní kusy ve zmiňované kategorii za báječnou cenu.

Tento neodolatelný produkt Fatboy LED stolní lampa Trans-Parents bronz, Obývací pokoj / jídelna, plast, E27, 4W, K: 50.5cm od skvělého a známého výrobce Fatboy je k sehnání v aktuální nabídce ve slevě. Aktuálně v akci od 7 499 Kč.