Fatboy LED nástěnné světlo Tjoep large modrá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, guma, 20W, P: 150 cm

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Tjoep large ztělesňuje moderní zářivku Nástěnné svítidlo Tjoep LED lze používat... více informací »
Fatboy LED nástěnné světlo Tjoep large modrá
Značka: Fatboy
10 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Tjoep large ztělesňuje moderní zářivku Nástěnné svítidlo Tjoep LED lze používat...

Stmívatelné nástěnné svítidlo LED Tjoep large ztělesňuje moderní zářivku Nástěnné svítidlo Tjoep LED lze používat flexibilně. Dodává se se závěsem a zároveň s montážním příslušenstvím na stěnu. Tjoep lze tedy použít jako závěsné svítidlo nebo jako nástěnné svítidlo. Vzhledem ke své délce je dobře představitelný jako sloup na stěně. Dalším praktickým detailem je možnost směrování světelného paprsku. K tomu stačí otáčet knoflíkem na konci trubice, dokud nedosáhnete optimálního nastavení. Tjoep je proto vhodný i pro náladové osvětlení. Celkově je Tjoep moderní interpretací zářivky. Je elegantní, funkční a především praktická. V neposlední řadě proto, že má integrovaný stmívač a můžete snadno nastavit barvu světla. Nekompromisně se přizpůsobí každému prostředí a každé náladě a lze jej využít mnoha způsoby v celém domě. Nizozemská společnost Fatboy vydává různé články o životním stylu, které vám pomohou s úsměvem uniknout z rutiny všedního dne.Unikátní a žádaný produkt Fatboy LED nástěnné světlo Tjoep large můžete koupit bez problémů tu na našich stránkách v kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ve zmiňované sekci ve slevě.

Tento velmi žádaný produkt jde nakoupit právě nyní tady u nás v oblíbené sekci nástěnná svítidla! Prozkoumejte další výrobky ve zmíněné rubrice za parádní cenu. Oblíbená značka Fatboy vám může nabídnout vynikající sortiment. za překvapivě výhodnou cenu. Přesvědčte se! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Fatboy. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek Fatboy LED nástěnné světlo Tjoep large modrá, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, guma, 20W, P: 150 cm od naší známé značky Fatboy jde nakoupit nyní za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 10 399 Kč.