Fatboy Big Lebow, stojací lampa, světle šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 6W, K: 234.2cm

Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu... více informací »
Fatboy Big Lebow
Značka: Fatboy
36 299 Kč
Ověřit dostupnost
Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu...

Působivá stojací lampa Big Lebow by Fatboy ve svěžím designu Stojací lampa Big Lebow vnáší do interiérového designu pozoruhodnou míru spontánnosti. Masivní oblouková lampa stylově doplňuje pohovku a má impozantní velikost. Jeho široký oblouk má čtyři stínidla, která lze osadit odpovídajícími světelnými zdroji. Jednotlivá stínidla jsou pohyblivá, takže lze kdykoli měnit dopad světla. Stojací lampa je připojena k napájecímu obvodu pomocí napájecího kabelu, a umožňuje tak flexibilní umístění svítidla v místnosti. Jas generovaného světla lze regulovat pomocí stmívače na kabelu. Design svítidla pochází z portfolia designérské agentury Kranen/Gille a symbolizuje myšlenku nechat se jednoduše unášet proudem, aniž bychom se řídili přesnými plány. To se odráží i ve svěžím designu stojací lampy Big Lebow, jejíž šarm se hodí nejen do interiéru jedné místnosti, ale svůj půvab může rozvinout i u jídelního stolu, vedle pohovky nebo nad jednacím stolem.
Tento kvalitní a žádaný výrobek můžete najít bez problémů tu v populární kategorii stojací lampy. Vyhledejte si akční výrobky ze zmíněné rubriky za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Fatboy dodává prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!
Oblíbený a kvalitní produkt je dostupný bez problémů tu na našich stránkách v oblíbené sekci stojací lampy. Nyní získáte akční produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce Fatboy vám může poskytnout špičkový sortiment. Přesvědčte se!
Tento skvělý produkt Fatboy Big Lebow, stojací lampa, světle šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 6W, K: 234.2cm získáte zrovna na stránkách ve známé sekci stojací lampy. Připravili jsme ještě další výrobky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více kousků značky Fatboy. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Fatboy vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment Nový produkt Fatboy Big Lebow, stojací lampa, světle šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 6W, K: 234.2cm lze nakoupit právě teď tu na webu zařazený v rubrice stojací lampy! Najděte si ještě podobné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Fatboy Big Lebow, stojací lampa, světle šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E27, 6W, K: 234.2cm s pečetí kvality od značky Fatboy naleznete právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Výhodně teď u nás za 36 299 Kč.