EGLO connect Nisia-C LED svítidlo na soklu, nerez, plast, E27, 9W, K: 52.5cm

Moderní světlo - Nisia-C LED svítidlo na soklu s pohodlnou kontrolou aplikací Inteligentní způsob osvětlení zahrady nebo vnějšku:... více informací »
EGLO connect Nisia-C LED svítidlo na soklu
Značka: EGLO connect
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní světlo - Nisia-C LED svítidlo na soklu s pohodlnou kontrolou aplikací Inteligentní způsob osvětlení zahrady nebo vnějšku:...

Moderní světlo – Nisia-C LED svítidlo na soklu s pohodlnou kontrolou aplikací Inteligentní způsob osvětlení zahrady nebo vnějšku: Světlo soketu Nisia-C vyrobené z robustní nerezavějící oceli a vybavené energeticky úspornou žárovkou LED lze snadno ovládat vhodným dálkovým ovládáním (viz příslušenství) nebo bezplatnou aplikací inteligentního řízení. Při použití aplikace s smartphonem nebo tabletou existuje několik možností: Od příkrých kalhot až po seskupování lampy do skupiny k praktickému simulaci přítomnosti, který během svátků vytváří iluzi obydleného domu zapnutím a vypnutím světel. Základní světlo Nisia-C je ideální pro zahradní cesty, terasy nebo pro osvětlení schodů. Pro optimální bezpečnost má kombinace svítilny a čitelného snímače připojení (viz příslušenství) smysl: Tato funkce jako detektor pohybu a okamžitě vypíná světlo soketu Nisia-C v intenzitě světla a době trvání, které byly dříve nastaveny v aplikaci při detekci pohybu. Funkce / kompatibilita – moderní technologie Bluetooth s chráněnou sítí – ovládaná aplikací Smart Control společností AwoX – Lze kombinovat se snímačem připojení (viz Příslušenství) – ovladatelné pomocí dálkového ovládání připojení EGLO (viz příslušenství) – stmívatelná Nový produkt pořídíte právě nyní u nás v populární sekci inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Vyberte si parádní produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Povedený produkt jde koupit přímo tady na našem webu ve známé rubrice inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Pořiďte si další produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!
Tento kvalitní produkt máte možnost koupit zrovna tu ve známé kategorii inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Máme pro vás unikátní kousky z této kategorie za super peníze. Výrobce EGLO connect dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. Podívejte se sami! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další prověřené zboží od značky EGLO connect. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní produkt lze získat mimo jiné tady u nás zařazený v sekci inteligentní osvětlení příjezdové cesty. Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce EGLO connect pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží. levně. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele EGLO connect. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Kvalitní výrobek je dostupný bez obtíží na stránkách zařazený v kategorii inteligentní osvětlení příjezdové cesty! Nyní najdete parádní produkty z této známé kategorie za internetové ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele EGLO connect. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce EGLO connect dlouhodobě poskytuje top výrobky za příznivou cenu. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Unikátní produkt EGLO connect Nisia-C LED svítidlo na soklu, nerez, plast, E27, 9W, K: 52.5cm od značky s dlouholetou historií EGLO connect jednoduše najdete již dnes za super cenu. Akční cena od 2 499 Kč.