Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem – Qara

Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Je zakončena nadčasovou černou barvou a kouřovým sklem. Kouřové sklo... více informací »
Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem - Qara
3 295 Kč
Ověřit dostupnost
Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Je zakončena nadčasovou černou barvou a kouřovým sklem. Kouřové sklo...

Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Je zakončena nadčasovou černou barvou a kouřovým sklem. Kouřové sklo poskytuje v místnosti měkké a rozptýlené světlo. Má výšku 161 cm a základna má průměr 25 cm. Poznámka: tato lampa je dodávána bez zdroje světla. Ujistěte se tedy, že máte pěkný světelný zdroj E27 (60 W), aby vaše Qara zářila! Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tato lampa vyniká svým exkluzivním stylem glamour, skutečnou přidanou hodnotou ve vašem designovém obývacím pokoji! V hale také působí jako výrobce nálad. Vydejte se do luxusu doma s naší Qarou!
Tento žádaný kousek lze nakoupit také tu umístěný v sekci stojaci lampy. Připravili jsme parádní kusy ve zmíněné kategorii za super cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a žádaný kus je dostupný bezstarostně tady na webu zařazený v rubrice stojaci lampy. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od výrobce Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Oblíbený a akční produkt můžete získat přímo tady na stránkách ve známé rubrice stojaci lampy! Nyní si můžete koupit ještě podobné výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výjimečný produkt Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem máte možnost najít prostě tady a teď na našem webu v populární kategorii stojaci lampy. Mrkněte na ještě ostatní produkty z této rubriky za nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Lampy & Světla pro vás vyrábí vysoce kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě!

Tento levný produkt Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem – Qara seženete mimo jiné tady na webu v oblíbené sekci stojaci lampy. Získejte jiné zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! Tato značka Lampy & Světla vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty. Přesvědčte se sami! Tento skvělý produkt naleznete bez problémů tu na našem webu ve známé rubrice stojaci lampy. Vyhledejte si ostatní kusy ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Oblíbená značka Lampy & Světla vyrábí skvělý sortiment. Udělejte si radost! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Designová stojací lampa černá s kouřovým sklem - Qara od společnosti s výborným jménem Lampy & Světla jednoduše pořídíte u nás nyní trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 3 295 Kč.