Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem – Qara

Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Krásně hotové svítidlo v nadčasové černé barvě se skleněným odstínem v... více informací »
Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem - Qara
3 349 Kč
Ověřit dostupnost
Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Krásně hotové svítidlo v nadčasové černé barvě se skleněným odstínem v...

Skutečný designový poutač, tato stojací lampa Qara. Krásně hotové svítidlo v nadčasové černé barvě se skleněným odstínem v jantarové barvě. Jaká skvělá kombinace! Jantarově zbarvené sklo poskytuje v místnosti měkké a rozptýlené světlo. Má výšku 161 cm a základna má průměr 25 cm. Poznámka: tato lampa je dodávána bez zdroje světla. Ujistěte se tedy, že máte pěkný světelný zdroj E27 (max. 60 W), aby vaše Qara zářila! Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Tato lampa vyniká svým exkluzivním stylem glamour, skutečnou přidanou hodnotou ve vašem designovém obývacím pokoji! V hale také působí jako výrobce nálad. Vydejte se do luxusu doma s naší Qarou.
Tento skvělý výrobek Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem – Qara lze získat jednoduše tady u nás ve známé sekci stojaci lampy! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Lampy & Světla dodává velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se sami. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Unikátní produkt jde koupit nyní tu na našem webu v oblíbené kategorii stojaci lampy! Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky z této známé kategorie v bezva akci.
Tento diskontní výrobek Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem – Qara seženete ještě tady a teď na našem webu v populární rubrice stojaci lampy. Nyní najdete unikátní produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Lampy & Světla. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem – Qara můžete pořídit ještě tu na našem webu v rubrice stojaci lampy. Nyní si můžete pořídit vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky za super peníze. U nás nabízíme více, mrkněte na více kousků od značky Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Lampy & Světla pro vás vyrábí špičkové produkty Udělejte si radost.
Kvalitní a žádaný produkt jde sehnat v pohodě na webu v oblíbené rubrice stojaci lampy! Připravili jsme ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii za super ceny!
Výjimečný a žádaný produkt Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem máte možnost získat právě nyní tady na našem webu v populární sekci stojaci lampy! Nyní koupíte parádní produkty z této kategorie za výborné peníze. To ale však není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží od značky Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a levný produkt Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem – Qara můžete sehnat právě teď na našem webu v populární kategorii stojaci lampy! Najděte si parádní kousky ve zmíněné sekci za skvělou cenu.

Nový kus Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem je k dostání pohodlně tu na našich stránkách umístěný v rubrice stojaci lampy. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší kategorie za extra cenu. Věhlasný výrobce Lampy & Světla dlouhodobě nabízí prvotřídní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Designová stojací lampa černá s jantarovým sklem - Qara od přední značky Lampy & Světla snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za akční cenu. Cenově vychází na 3 349 Kč.