david trubridge Navicula závěsné 144 cm karamelová, Obývací pokoj / jídelna, bambus, nylon, 7.7W, P: 144 cm, L: 57 cm, K: 20cm

Hodně prodávaný výrobek david trubridge Navicula závěsné 144 cm karamelová, Obývací pokoj / jídelna, bambus, nylon, 7.7W, P: 144 cm, L: 57 cm, K: 20cm od našeho výrobce david trubridge máte možnost dostat u nás v akci! Akční cena 97 999 Kč.
david trubridge Navicula závěsné 144 cm karamelová
97 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

LED závesné svetlo Navicula s tvarovaným bambusovým stínidlem Tato závesná lampa pochází ze sbírky známého designéra Davida Trubridge, který se proslavil jako zastánce ekologického a pomalého designu. S lodí Navicula vytvoril tento vyškolený stavitel lodí další výjimecný designový model. Stínidlo závesné lampy se skládá z jednotlivých dílu bambusové dýhy, jejíž tvar je okopírován z mikroskopického diatomu, protože David Trubridge, který žije a pracuje na Novém Zélandu, vždy cerpá inspiraci z prírody. Bambusové drevo pochází z trvale udržitelného hospodarení se drevem. Aby byla spotreba CO2 pri preprave co nejnižší, dodává se lampa do domu jako stavebnice s presným návodem k montáži. To znamená, že prepravní objem je pouze zlomkem objemu prepravovaného smontovaného svítidla. Stínidlo je vybaveno radou LED diod, které vyzarují mekké svetlo smerem vzhuru a poskytují velmi príjemné a neoslnující okolní osvetlení se zajímavou hrou stínu. Navicula se díky svému vlnovitému odstínu témer vznáší v místnosti. Výborne se hodí napríklad jako osvetlení jídelního stolu.