david trubridge Navicula závěsné 144 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, nylon, 7.7W, P: 144 cm, L: 57 cm, K: 20cm

Velmi žádaný kousek david trubridge Navicula závěsné 144 cm černá, Obývací pokoj / jídelna, bambus, nylon, 7.7W, P: 144 cm, L: 57 cm, K: 20cm s pečetí kvality od značky david trubridge lze sehnat na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Cena již od 131 299 Kč.
david trubridge Navicula závěsné 144 cm černá
131 299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

LED závesné svetlo Navicula s tvarovaným bambusovým stínidlem Tato závesná lampa pochází ze sbírky známého designéra Davida Trubridge, který se proslavil jako zastánce ekologického a pomalého designu. S lodí Navicula vytvoril tento vyškolený stavitel lodí další výjimecný designový model. Stínidlo závesné lampy se skládá z jednotlivých dílu bambusové dýhy, jejíž tvar je okopírován z mikroskopického diatomu, protože David Trubridge, který žije a pracuje na Novém Zélandu, vždy cerpá inspiraci z prírody. Bambusové drevo pochází z trvale udržitelného hospodarení se drevem. Aby byla spotreba CO2 pri preprave co nejnižší, dodává se lampa do domu jako stavebnice s presným návodem k montáži. To znamená, že prepravní objem je pouze zlomkem objemu prepravovaného smontovaného svítidla. Stínidlo je vybaveno radou LED diod, které vyzarují mekké svetlo smerem vzhuru a poskytují velmi príjemné a neoslnující okolní osvetlení se zajímavou hrou stínu. Navicula se díky svému vlnovitému odstínu témer vznáší v místnosti. Výborne se hodí napríklad jako osvetlení jídelního stolu.