Arcchio Bílé LED svítidlo downlight Loreen, Pracovna / kancelář, hliník, sklo, 6.7W, P: 9.7 cm, L: 9.7 cm, K: 11cm

Hranaté LED svítidlo downlight Loreen - ideální pro osvětlení obchodu Světlo Loreen má opravdu jednoduchý vzhled a zbytečně se... více informací »
Arcchio Bílé LED svítidlo downlight Loreen
Značka: Arcchio
999 Kč
Ověřit dostupnost
Hranaté LED svítidlo downlight Loreen - ideální pro osvětlení obchodu Světlo Loreen má opravdu jednoduchý vzhled a zbytečně se...

Hranaté LED svítidlo downlight Loreen – ideální pro osvětlení obchodu Světlo Loreen má opravdu jednoduchý vzhled a zbytečně se nesnaží dostat do popředí, protože přednost má světlo. Těleso světla se skládá výhradně z hliníkového tělesa natřeného bílým lakem, zatímco samotný zdroj světla je obklopen černým rámem. Světlo s dobrou svítivostí vystupuje dolů do prostoru a díky vzhledovým a technickým vlastnostem je LED downlight velmi vhodné pro osvětlení obchodu, přičemž se samozřejmě doporučuje použít několik svítidel série pro dosažení optimálního osvětlení.

Velmi oblíbený výrobek Arcchio Bílé LED svítidlo downlight Loreen, Pracovna / kancelář, hliník, sklo, 6.7W, P: 9.7 cm, L: 9.7 cm, K: 11cm od skvělé značky Arcchio máte možnost pořídit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu! Nyní zakoupíte za 999 Kč.