Úvod > LED svítidla > Závěsná LED svítidla > Philips InStyle Závěsné LED svítidlo dekorativní 40725/11/16 Clario, chromované

Philips InStyle Závěsné LED svítidlo dekorativní 40725/11/16 Clario, chromované

Zboží se již neprodává.
Katalogové číslo:
Dostupnost:Není skladem
Záruka:24 Měsíců
Množství:1 ks


Popis

Chrom se snoubí s kouřovým sklem a výsledkem je elegantní závěsné svítidlo, které se dokonale hodí do moderního interiéru. Svítidlo nabízí možnost upravit výšku a ztlumit světlo, takže můžete vytvořit jakékoli nastavení, které si vyberete. Kompaktní hmota skla evokuje luxusní vzhled.

 

Zdroj součástí balení.

 

Speciálně navrženo pro: Obývací pokoj a ložnice, Kuchyň

 

Rozměry a hmotnost výrobku

Minimální výška: 36,7 cm

Maximální výška: 150 cm

Délka: 14 cm

Šířka: 14 cm

Čistá hmotnost: 2,300 kg

 

Obsahuje funkce/příslušenství navíc

• Stmívatelné: Ano

• Integrované LED: Ano

• Nastavitelná výška: Ano

 

Vyberte si světlo, které opravdu chcete

• Expresivní a elegantní formy, prvotřídní materiály

• Více způsobů použití a povrchových úprav podle vašeho vkusu

Pokročilé osvětlení LED

• Vysoce výkonná dioda LED

• Efekt teplého bílého světla

• Nastavitelná intenzita světla pomocí vypínače umožňujícího ztlumení

Zvláštní vlastnosti

• Výšku závěsného svítidla lze snadno nastavit

Udržitelné řešení osvětlení

• Mimořádně dlouhá životnost

• Úspora energie

 

  kompatibilní s nástěnným stmívačem, nastavitelná výška
Napájení (V) 220-240 V
Krytí IP20, ochrana proti předmětům větším než 12,5 mm, není voděodolné 
Typ zdroje HighPower LED 
Technologie žárovky LED, Bezpečné extra nízké napětí
Úhel paprsku 35°
Zdroj součástí balení Ano
Trafo součástí balení Ano
Barva světla teplé bílé
Materiál
Kov/sklo
Barva chrom
Max. příkon (W) 1x6W
Světelný zdroj stejný jako klasická žárovka s výkonem: 56 W
Světelný tok (lm) 290 lm
Teplota chromatičnosti (K)    2700 K
Třída ochrany  I - uzemnění
Minimální výška (cm) 36,7
Maximální výška (cm) 150
Délka (cm) 14
Šířka (cm) 14
Čistá hmotnost 2,300 kg
Záruční doba 2 roky
Energetická třída svět.zdroje   A+

 

Přednosti

Formy a materiály

Řada svítidel Philips InStyle je navržena tak, aby dokonale ladila s nejlepšími dekoracemi interiéru. Nabízí pestrou řadu stylů, které dokonale zapadnou do každé domácnosti. Díky různým způsobům použití a povrchových úprav ji lze dobře kombinovat s dalšími prvky, jako jsou například záclony, nábytek, malba a příslušenství, takže svým vzhledem dotváří požadovaný celek. Pečlivá pozornost věnovaná detailům a provedení rozšiřuje možnosti vyjádření osobního stylu a umožní vám ozdobit interiér přesně podle vašich představ. Výsledkem je útulné prostředí, v němž budete rádi pobývat vy, vaše rodina i přátelé.

 

Více způsobů použití

Pokud máte rádi design a rádi doma experimentujete s nejnovějšími styly a tématy, vyzkoušejte řadu Philips InStyle. Jde o řadu dekorativních závěsných, nástěnných, stropních, podlahových a stolních svítidel z prvotřídních materiálů v různém barevném provedení.

 

Vysoce výkonná dioda LED

Modul LED v tomto svítidle je jedinečné řešení vyvinuté společností Philips, které kombinuje 3 diody LED v syntetickém a hliníkovém krytu. Tato technika umožňuje dosáhnout optimálního světelného výkonu a 100% rovnoměrné barvy světla.

 

Efekt teplého bílého světla

Projasněte svůj domov efekty hřejivého bílého světla díky nejnovější technologii LED. Společnost Philips představuje nejnovější generaci vysoce výkonných diod LED s teplým bílým světlem, které dosahuje teploty barvy 2 700 K. Tato technologie pozvedá svítidla Philips na vyšší úroveň, umožní vám pomocí světla vytvořit elegantní prostředí a zároveň dosáhnout energetické účinnosti.

 

Stmívatelné

Nastavte intenzitu světla diod Philips LED pomocí vypínače umožňujícího ztlumení (není součástí balení). Toto osvětlení je tak ideální pro vytvoření prostředí pro jakoukoli příležitost, ať už jde o příjemnou večeři ve dvou nebo zábavu s rodinou a přáteli v obývacím pokoji. Společnost Philips testovala řadu nástěnných stmívačů, u kterých byla prokázána kompatibilita s diodami LED.

 

Nastavitelná výška

Toto závěsné svítidlo Philips se dodává s dlouhými kabely, které vám přinášejí maximální flexibilitu při instalaci i po ní. Zvolte si výšku, která dokonale vyhovuje vašim potřebám.

 

Úspora energie

Oproti ostatním běžným žárovkám tato Philips žárovka šetří energii, a tak vám pomáhá šetřit vaše peníze i životní prostředí.

 

Mimořádně dlouhá životnost

Zdroj světla, kterému můžete důvěřovat. Svítidla Philips LED nabízí výjimečně dlouhou životnost, nejméně 20 000 hodin, což odpovídá životnosti 20 let při průměrném používání 3 hodiny/den a 13 000 cyklech zapnutí a vypnutí. Se svítidly Philips LED se nebudete muset starat o údržbu nebo výměnu žárovky a zároveň se budete těšit z perfektního světelného prostředí ve vaší domácnosti.